Anniņmuiža

Rīgā, Imantā, Brāļu tirgus pie tc  Anniņmuiža

Anniņmuižas bulvāris 40a, Rīga, RIMI

piektdienās 10:00 – 17:00  

13., 20., 27. novembris

4., 11., 18., 23., 30. decembris

Dalības noteikumi :

  1. Tirgotājam jābūt reģistrētai saimnieciskai darbībai; piesakoties jāiesūta WhatsApp (t.29392345) vai epastā (ilze.maurina@apollo.lv) reģistrētas kvīšu grāmatiņas vāka foto. 
  2. Dalība tikai ar MĀJIŅAS tipa tirdzniecības teltīm,  pelēkos vai gaišos toņos; galdauti tikai TUMŠI – tumši brūni vai melni, kas nosedz visu, kas zem un aiz tirdzniecības galda.
  3. Tirgot atļauts tikai saskaņoto preci ar organizatoru, priekšroka pašu ražotam, audzētam un darinātam. Importa preces nav atļautas. Lūdzu bez interpretācijām. 
  4. Redzamā vietā jābūt info par faktisko tirgotāju un reģ.n., preces nosaukumam.
  5. Elektrības pieslēguma izmantošanai drīkst izmantot tikai āram (IP 44) piemērotus melnos, gumijotā apvalkā esošos 1.5-2.5 dzīslu kabeļus ar zemējumu, lai tie cieši piegultu zemei, neveidotu cilpas un to apvalks nelaistu cauri mitrumu. Sildītājus, tējkannas un citas ierīces nav atļauts pieslēgt kopējai strāvas padevei. 
  6. Apgaismojums – tumšajā laikā vienai teltij atļautā jauda apgaismojumam –  40W.
  7. Tirdzniecības vietas izvietotas pieguļoši gājēju ietvei, zaļajā zonā, apakšā ir noklāts zālāju stiprinošs siets, aktīva staigāšana un mīņāšanās uzpīpējot pa zaļo zonu BEZ sieta, nav atļauta. Esam atbildīgi, lai strādātu! 
  8. Katrs tirgotājs atbildīgs par Covid-19 ierobežošanas prasību ievērošanu, to ignorēšanas gadījumā sadarbība un tirdzniecība tiek pārtraukta tūlīt pēc fakta konstatēšanas. 

P.S. Katrā tirdzniecības vietā – vienkāršās mutes un deguna aizsargmaskas Brāļu tirgus vadība vai tās pārstāvis tirgotājiem  izsniedz par brīvu, jautājiet! 

Informāciju iesniedza organizators:
SIADE, SIA

http://gadatirgi.lv/anninmuiza
http://gadatirgi.lv/bralutirgus

#tirdzinsimanta #tirdzinsriga #tirdzinsanninmuiza #bralutirgus #zemniekuprodukti

tirdziņš Imantā, tirdziņš Rīgā, tirdziņš Anniņmuižā, Brāļu tirgus, zemnieku produkti