Līvas ciema svētki

2021

Šogad nenotiks lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē “Līvas ciema svētki”

Informācija plašsaziņas līdzekļiem.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija informē, ka šogad nenotiks lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē “Līvas ciema svētki”, kas ierasti norisinājās maija priekšpēdējās nedēļas nogalē.
Lai arī ārkārtējā situācija atcelta, joprojām ir spēkā Ministru kabineta noteikumi, kas paredz masu pasākumu rīkošanas ierobežojumus saistībā ar esošo epidemioloģisko situāciju valstī, tāpēc jau otro gadu pēc kārtas svētki izpaliek.
“Līvas ciema svētki” ir liels masu pasākums, kura sagatavošanas darbi notiek krietnu laiku iepriekš. Svētki norisinās divu dienu garumā un tajos piedalās simtiem dziedātāju, dejotāju, mūziķu, lietišķās mākslas meistaru, tirgotāju un tūkstošiem svētku apmeklētāju. Kurzemes lielākais tradicionālās kultūras notikums sākas ar svētku gājienu no Rožu laukuma līdz pasākuma norises vietai Promenādē un turpinās ar plašu koncertprogrammu uz vairākām skatuvēm, tautas lietišķās mākslas meistardarbnīcām un daudz dažādām aktivitātēm, kuru vidū arī iecienītais “Līvas tirgus” kā neatņemama svētku sastāvdaļa.
Pateicamies par potenciālo svētku dalībnieku izrādīto lielo interesi un ar gaišām domām lūkojoties nākotnē, ceram, ka jau nākamgad “Līvas ciema svētki” atkal plaši vērs vārtus liepājniekiem un pilsētas viesiem. Lai radošums stiprina ikvienu darītāju un uz tikšanos citugad!
Iepriekšējo gadu svētku fotogrāfijas un video materiālus var apskatīties “Līvas ciema svētku” lapā Facebook.com, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā liepajaskc.lv un Liepājas Kultūras centra Youtube kanālā.

Informāciju sagatavoja
Iveta Štelmahere
Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
“Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs”
sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
Tālr.: 6 34 23505
E-pasts: iveta.stelmahere@liepaja.lv
Mājas lapa: www.liepajaskc.lv