Valmiera tirgotāju dienas

2024

Latvijas tirgotāju dienas Valmierā
Valmiera Čempionu iela 2
piektdiena, 2024. gada 10., 11. maijs
no 17:00:00 līdz 23:00:00
Drīksts tirgot:
zemnieku produkti (arī no citām valstīm), amatnieku izstrādājumi (arī no citām valstīm), mājražotāju izstrādājumi (arī no citām valstīm), rūpniecības preces (arī no citām valstīm), sadzīves priekšmeti (arī no citām valstīm), dizaina, interjera priekšmeti (arī no citām valstīm), mākslas priekšmeti (arī no citām valstīm), stādi, viss dārza darbiem (arī no citām valstīm), tiek aicināti ēdinātāji, tiek aicināti izklaidētāji (mūziķi, priekšnesumu meistari, atrakciju organizētāji), organizators patur tiesības izvēlēties no tirgotāju atsūtītajiem pieteikumiem
⁣Informāciju iesniedza organizators:
SIA VIDZEMES IZGLĪTĪBAS CENTRS
tirgotajudienas.lv

TIRGOTĀJIEM informācija pie attiecīgā datuma kalendārā

2024. gada 10. un 11. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā otro reizi norisināsies vērienīgs pasākums ’’Latvijas tirgotāju dienas’’, kurā piedalīsies visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, ēdinātāji, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības. Šogad pasākumu papildinās arī muzikālā skatuve ar plašu kultūras programmu un jauno mūziķu priekšnesumiem.

Valmieras Olimpiskā centra stāvlaukums uz divām dienām pārtaps vietā, kur pirkt un pārdot. Arī šogad būs iespējams ielūkoties auto pasaulē. Interesentiem tiks piedāvāti arī testa braucieni, kur ikviens varēs izmēģināt jaunākos auto un moto industrijas veikumus. Pasākumā pārstāvēta būs arī finanšu pakalpojumu nozare un pašvaldības. Tāpat būs iespēja iepazīties ar un jaunākajām aktualitātēm izglītībā. Olimpiskā centra stāvlaukumos savu produkciju valmieriešiem un pilsētas viesiem piedāvās amatnieki un mājražotāji. Arī šogad plaši pārstāvēts būs piedāvājums mājai un dārzam, izsalkumu remdēt būs iespējams Gardumu alejā, bet mazākajiem pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša atrakciju zona.

Pasākums 10. maijā tiks atklāts plkst. 17.00, bet noslēgsies plkst. 23.00, savukārt sestdienā latvijas tirgotāju dienas durvis apmeklētājiem vērs no plkst. 10.00 – 15.00.

Pieteikšanās ’’Latvijas tirgotāju dienām’’ jau sākusies! Izstādes organizatori aicina uzņēmējus un mājražotājus piedalīties un pieteikt savu dalību pasākumā. Uzzini vairāk par ’’Latvijas tirgotāju dienām’’ apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv.